Jaka ładowarka do iPhona?

iPhone to jakość, innowacja oraz wygoda w użytkowaniu. Nic więc dziwnego, że każda kolejna generacja tych telefonów rozchodzi się z zawrotną prędkością. Mimo jednak dużych osiągów i szerokiego spektrum możliwości iPhony nie są odporne na wytracanie energii. Bateria wysługuje się jak każda inna, a ładowanie może z czasem zachodzić znacznie częściej niż by się chciało. Posiadanie ładowarki, która zapewni szybkie naładowanie lub doładowanie telefonu jest kluczowe dla zachowania odpowiedniego poziomu mobilności oraz komfortu z użytkowania sprzętu. 

Ładowarki do iPhona jak wiedzą użytkownicy są szczególne, istnieją jednak ciekawe zamienniki, których wykorzystanie przyniesie takie same, a niekiedy lepsze efekty i to mniejszym kosztem. 

Ładowarki, na których warto się skupić

Na rynku jest całe mnóstwo ładowarek do smartphonów, może to w rezultacie wywoływać sporą konfuzję. Mówiąc krótko ryzyko nietrafienia z produktem rośnie w miarę większego dostępu do opcji. Poniżej wybraliśmy trzy ładowarki do iPhona, które powinny wpisać się w unikalne potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów zapewniając im i ich telefonom wszystkiego czego potrzebują.

  • Ładowarka sieciowa Green Cell USB 18W z szybkim ładowaniem Quick Charge 3.0 – jest to szybka ładowarka wspierająca technologię QC, dzięki temu telefon można naładować w kilkadziesiąt minut, a nie kilka godzin. Prosta, wygodna i wytrzymała, jest to jedno z bardziej standardowych rozwiązań za niewielkie pieniądze. 
  • Ładowarka Green Cell USB-C 18W PD – ładowarka USB-C 18W, wspiera szybkie ładowanie iPhone 2,4A, funkcja PD, bardzo uniwersalna, do wszystkich nowych modeli smartfonów.
  • Green Cell Szybka Ładowarka Samochodowa 3 USB z Quick Charge 3.0 – szybka ładowarka samochodowa, bez problemu naładuje telefon nawet po dużym obciążeniem np. podczas pracy nawigacji, porty smart charge inteligentnie dostosowują prąd ładowania

Powyższe trzy opcje dadzą szerokie pole do manewru nie tylko w ładowaniu telefonu, ale również w pełniejszym wykorzystaniu jego potencjału. Szukając zamiennej lub nowej ładowarki warto skupić się na przedstawionych przykładach. Z pewnością kupno jednego okaże się decyzją, której nowoczesny konsument szybko sobie pogratuluje.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *