Zasilacze UPS Green Cell

Obecnie liderem na rynku zasilaczy UPS jest firma APC. Są one znane z wysokiej jakości, ale niestety również wysokiej ceny. Z tego powodu wiele osób szuka tańszych możliwości, jedną z nich jest są bez wątpienia zasilacze UPS Green Cell. Jest to marka znana przede wszystkim z zamienników baterii do laptopów. Oferuje ona jednak również zasilacze UPS, które mogą konkurować ze znacznie droższymi produktami konkurencji.

Przyjrzyjmy się bliżej zasilaczom UPS Green Cell

Firma Green Cell stale rozbudowuje swoją ofertę zasilaczy UPS. Jeszcze niedawno w jej ofercie były głównie modele typu OffLine posiadające symulowaną sinusoidę na wyjściu. W tym momencie oferta firmy zawiera również modele z czystą sinusoidą oraz zasilacze UPS typu OnLine, a nawet serwerowe zasilacze UPS rack. Poniżej wybraliśmy 3 ciekawe modele które warto poznać.

Green Cell AiO 800VA – zasilacz UPS OffLine z symulowaną sinusoidą.

Jest to najtańsza grupa zasilaczy. Są one stosowanie głównie jako zasilanie awaryjne do komputerów stacjonarnych. Takie zasilacze dobrze sprawdzają się również w zasilaniu monitoringu domowego.

Green Cell Microsine 1000VA – zasilacz UPS Offline z czystą sinusoidą.

Taki zasilacz sprawdzi się doskonale zarówno w zasilaniu komputerów, pomp CO oraz wszelkiego innego sprzętu wrażliwego na kształt napięcia wejściowego.

Zasilacz awaryjny UPS Online Green Cell RTII 2000VA

To model przystosowany do szaf rackowych. Stosowane są najczęściej w serwerowniach lub centrach danych. Są to zasilacze UPS wysokiej jakości, przy czym niestety są bardzo drogie. Cena takiego zasilacza i podobnych wersji mieszczą się w granicach 2,5-3,5 tys. złotych.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *